Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

SMA-SC/PC Dpx

Fiberoptiskt korskopplingskablage orange 2mm, multimode 50/125µ OM2 med 2 fibrer (Duplex). Kablaget är halogenfritt och uppfyller kraven i IEC 61300 och EN186000-1. Kablagen är individmärkta och har full spårbarhet. Ljusdämpning <0,2dB. Mätvärden medföljer. Fiber 1 är märkt med svart brytskydd och fiber 2 är märkt med rött brytskydd. Förpackning: Återförslutningsbar plastpåse.

641402 
641425 
641401 
Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40

Mer information

produktattribut

Dpx, SC/PC, SMA