Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

SFP

Sveriges bredaste sortiment av CE-märkta fiberoptiska transceivers.
Självklart med 5 års garanti.

PDF  Folder, Fiberoptiska transceivers (pdf)

 

Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40

Beskrivning

Artikelnummer E-nummer Benämning
HSS-70100-xx 100Mb 1310nm MM 2km
HSL-70101-xx 100Mb 1310nm SM 10km
HSB-70102-xx 100Mb T1550/R1310 20km
HSB-70103-xx 100Mb T1310/R1550 20km
HSS-70047-xx 1G 850nm MM 550m
HSL-70220-xx 1G 1310nm 20km
HSL-70221-xx 1G 1310nm 40km
HSC-70209-xx 1G 1550nm 40km
HSC-70210-xx 1G 1550nm 80km

Mer information

produktattribut

SFP