Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

SFP+

Sveriges bredaste sortiment av CE-märkta fiberoptiska transceivers.
Självklart med 5 års garanti.

PDF  Folder, Fiberoptiska transceivers (pdf)

Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40

Beskrivning

 

Artikelnummer E-nummer Benämning
HPS-70287-xx 10G 850nm MM 300m
HPL-70288-xx 10G 1310nm 20km
HPM-70289-xx 10G 1550nm 40km
HPM-70290-xx 10G 1550nm 80km

Mer information

produktattribut

SFP+