Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

SC/UPC-FC/UPC Dpx

Böjokänsligt Fiberoptiskt korskopplingskablage blå 2mm, singlemode G657A med 2 fibrer (Duplex). Kablaget är halogenfritt och uppfyller kraven i IEC 61300 och EN186000-1. Kablagen är individmärkta och har full spårbarhet. Ljusdämpning <0,2dB och Return loss >50dB. Mätvärden medföljer. Fiber 1 är märkt med svart brytskydd och fiber 2 är märkt med rött brytskydd. Förpackning: Återförslutningsbar plastpåse.

Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40

Mer information

produktattribut

Dpx, FC/UPC, SC/UPC