Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

Pigtail 1×50/125 OM2 SC/PC Orange 1m

Fiberoptisk pigtail, multimode 50/125µ OM2 med 1 fibrer. Produkten är halogenfri och uppfyller kraven i IEC 61300 och EN186000-1. Produkten är individmärkt och har full spårbarhet. Ljusdämpning <0,2dB. Mätvärden medföljer. Förpackning: Återförslutningsbar plastpåse.

Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40
Artikelnr: 610401
E.nr: 5075249

Mer information

Dimensioner 1000 mm
produktattribut

Multimode OM2, SC/PC