Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Hör av dig så hjälper vi dig! 019-30 40 40

LC/PC-LC/PC Dpx

Fiberoptiskt korskopplingskablage grå 2mm, multimode 62.5/125µ OM1 med 2 fibrer (Duplex). Kablaget är halogenfritt och uppfyller kraven i IEC 61300 och EN186000-1. Kablagen är individmärkta och har full spårbarhet. Ljusdämpning <0,2dB. Mätvärden medföljer. Fiber 1 är märkt med svart brytskydd och fiber 2 är märkt med rött brytskydd. Förpackning: Återförslutningsbar plastpåse.

54LL25 
54LL10 
54LL15 
54LL20 
54LL02 
54LL03 
54LL05 
54LL07 
54LL01 
Eller ring så hjälper vi dig 019-30 40 40

Mer information

produktattribut

Dpx, LC/PC