Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

SC/PC-LC/PC Dpx

Fiberoptiskt korskopplingskablage ljusblå 2mm, multimode 50/125µ OM3 med 2 fibrer (Duplex). Kablaget är halogenfritt och uppfyller kraven i IEC 61300 och EN186000-1. Kablagen är individmärkta och har full spårbarhet. Ljusdämpning <0,2dB. Mätvärden medföljer. Fiber 1 är märkt med svart brytskydd och fiber 2 är märkt med rött brytskydd. Förpackning: Återförslutningsbar plastpåse.

Or call us and we will help you +46 19 30 40 40

Additional information

produktattribut

Dpx, LC/PC, SC/PC